if_photoif_put_inmenu
ТОВ «Ітера Трейд»
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 578-12-22 Показати
+38 (063) +38 (063) 578-12-22 Показати

5 кращих виробників бітумної черепиці. Рейтинг 2021

21 липня

Вибрати якісну бітумну черепицю легше, ніж здається, якщо під рукою актуальний рейтинг кращих виробників покрівельного покриття. Сьогоднішня стаття нагадає про перевірену часом класику та новинки ринку.   


1. Tegola


Італійська бітумна черепиця випускається вже півстоліття і визнана однією з кращих на міжнародному ринку. Відмінною рисою продукції Тегола є використання поліпшеного АПП-модифікованого бітуму, в той час як інші виробники використовують його не у всіх лінійках.

Асортимент бітумної черепиці Tegola різноманітний як в плані форм, так і в плані забарвлень з градієнтом. Вибрати покрівлю для дизайнерського проекту не складе труднощів.


Доступні моделі: одношарова, двошарова.

Форми бітумної черепиці: ромби різних видів, трапеція, стільники, бобровий хвіст, прямокутник, прямокутник з закругленими краями, неправильний прямокутник.

Гарантія: від 20 до 55 років.

Мінімальна ціна бітумної черепиці Тегола: 229 грн/м²


2. IKO


Європейська компанія з заводами по всьому світу, в тому числі в Канаді та США. Виробництво черепиці Айко є закритою еко-системою, навіть видобуток кам`яного посипання або окислення бітуму не вимагає звернення до сторонніх компаній. Такий принцип роботи дозволяє клієнту отримати максимально якісне покриття за мінімальною ціною. Якість продукції перевірено не тільки європейськими нормативами, а й 70-річною історією успішних продажів. 


Доступні моделі: одношарова, двошарова.

Форми бітумної черепиці: ромб, горизонтальний ромб, стільники, бобровий хвіст, прямокутник, неправильний прямокутник.

Гарантія: 15-30 років та 5-15 років платинової гарантії, яка повністю окупає витрати на монтаж, демонтаж тощо.

Мінімальна ціна бітумної черепиці в Києві: 275 грн/м²


3. Katepal


Визнана класика в світі бітумної черепиці. Фінська компанія вивела ідеальну формулу виробництва і ось вже 70 років власники будинків по всьому світу переконуються в високій якості покрівельного покриття, яке вірно служить півстоліття. Асортимент м`якої черепиці Катепал не інтригує інноваційними тришаровими новинками або екслюзивними кольорами, але пропонує широкий вибір зразкових рішень.


Доступні моделі: одношарова, двошарова.

Форми бітумної черепиці: ромб, стільники, широкі стільники, прямокутник, неправильний прямокутник.

Гарантія: 20 років.

Мінімальна ціна бітумної черепиці в Києві: 318 грн/м²


4. Ikopal


Колись фінська, а сьогодні вже міжнародна компанія почала виробництво бітумної черепиці більше 100-а років тому, у самих витоків цього матеріалу. В Україні продукцію Ікопал постачають як з польських, так і з фінських заводів, що варто уточнювати у дилера перед покупкою. Ще одна перевірена класика з невеликим асортиментом, але перевіреним терміном експлуатації — понад 40 років.


Доступні моделі: одношарова.

Форми бітумної черепиці: ромб, стільники, бобровий хвіст, прямокутник, неправильний прямокутник.

Гарантія: 15 років.

Мінімальна ціна бітумної черепиці в Києві: 229 грн/м²


5. Shinglas


Відносно молодий бренд, який почав виробництво 20 років тому на литовському заводі. Перевага продукції Шінглас в його інноваційних та сміливих підходах, що подарували ринку понад-витривалу тришарову черепицю та оригінальні дизайнерські рішення. Термін експлуатації тришарової черепиці та гарантія в 60 років вражають, тому все більше бажаючих купити черепицю Шинглас.


Доступні моделі: одношарова, двошарова, тришарова.

Форми бітумної черепиці: ромби різних видів, бобровий хвіст, прямокутник, прямокутник з закругленими краями, неправильний прямокутник.

Гарантія: від 10 до 60 років.

Мінімальна ціна бітумної черепиці в Києві: 93 грн/м²

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×